Hongqi E-HS9
Executive 99kWh | 7-pers | Origineel NL | 2025!
Direct kopen, basisprijs: € 57.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 57.950,-
LEASEPRIJS: € 790,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.593,56 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hongqi E-HS9 |
|---|---|
| Uitvoering: | Executive 99kWh | 7-pers | Origineel NL | 2025! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 14 mei 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 17.450 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 790,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 57.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HNH-94-T |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 2.635 kg |
| Wielbasis: | 311 cm |
| Hoogte: | 1.731 cm |
| Breedte: | 201 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.205 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Kleur wit
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 21"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Two-tone metaalkleur
- Warmtewerend glas
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Airco
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti overhel assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Keyless entry/start
- Kruisend verkeer detectie
- Matrix LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Sfeerverlichting
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtepomp
- ASR